6. rujna 2017.

Informacije o Klubu

Odbojkaški klub Multibibus je osnovan 2004. godine kao studentski i učenički klub kojemu je cilj pružiti djeci i mladima odbojku u samom centru Grada Zagreba. Kako je OK Multibibus učenički klub, razvili smo program poticanja djevojčica za učenje i napredovanje u školi. To znači pomoć u učenju, savjete za dobru organizaciju vremena, sport i zdrav život. Svake godine klub sudjeluje u gradskim natjecanjima za mlađe dobne kategorije i seniorskoj 3. ligi, te organizira ljetne i zimske odbojkaške pripreme.

Naš je klub relativno mali i broji otprilike 100 članica, te djeluje u četiri dvorane u centru Zagreba:

• dvorana OŠ J. J. Strossmayera, Varšavska 18
  • dvorana OŠ I. Gundulića, Gundulićeva 23a
  • dvorana OŠ I. Kršnjavoga, Kršnjavoga 2
  • dvorana Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23,

pri čemu su termini treninga organizirani po grupama dobnih kategorija.

EKIPE MLAĐIH DOBNIH KATEGORIJA

Odbojkaški Klub Multibibus se natječe u svim mlađim dobnim kategorijama na Prvenstvu Grada Zagreba (Zagrebački Odbojkaški Savez):

Najmlađe kadetkinje (2013. godište i mlađe)

Mala odbojka (2011. i 2012. godište)

Mlađe kadetkinje (2009. i 2010. godište)

Kadetkinje (2007. i 2008. godište)

Juniorke (2005. i 2006. godište)

SENIORSKA EKIPA

Klub se natječe u 3. nacionalnoj odbojkaškoj ligi sa seniorskom ekipom (3. hrvatska odbojkaška liga).

ODBOJKAŠKI KAMP

Odbojkaški Klub “Multibibus” od početka svog osnutka organizira za svoje igračice ljetne i zimske odbojkaške kampove (pripreme). Ljetni kampovi se održavaju prije samog početka školske godine i iznimno su korisna priprema za nadolazeću odbojkašku sezonu, dok se zimski kampovi održavaju tokom zimskih školskih praznika i pripremaju igračice za drugi dio natjecateljske sezone.

• ljetni kamp 2022