Cilj OK Multibibus je pružiti djeci i mladima
odbojku u samom  Grada Zagreba.

Odbojkaški klub Multibibus svojim radom od osnutka 2004. godine omogućuje djeci u srcu Grada Zagreba da uče, treniraju i uživaju u ekipnom sportu odbojci. Kako je OK Multibibus učenički klub, razvili smo program poticanja djevojčica za učenje i napredovanje u školi. To znači pomoć u učenju, savjete za dobru organizaciju vremena, sport i zdrav život.

Djeca kroz odbojku uče što znači biti dio ekipe, što je to odgovornost redovitih dolazaka na treninge i utakmice, što znači pobjeda čije veselje se dijeli sa suigračicama, i onda kroz sve to djeca toliko zavole svaki dan igrati odbojku, da je užitak kluba polako kroz marljivi rad stvarati kvalitetne odbojkašice i promovirati odbojku u samom centru Grada Zagreba!